JM1AN-TMP-DC48V
Partnumber:
JM1AN-TMP-DC48V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 48VDC 20A SPST-NO(30.4x16x26.5)mm Top Mount