IPD30N06S2L-23
Partnumber:
IPD30N06S2L-23
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 30A I(D), 55V, 0.03ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252, GREEN, PLASTIC PACKAGE-3