IAG6-1REC4-51-7.50-A-41
Partnumber:
IAG6-1REC4-51-7.50-A-41
Manufacturer:
Sensata / Airpax
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Magnetic Circuit Breaker, 1 Pole(s), 7.5A, 80VDC, Panel Mount