HSA2550RJ
Partnumber:
HSA2550RJ
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 50 Ohm 5% 25W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray