HRP-100-24
Partnumber:
HRP-100-24
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.5A 108W 9-Pin