HG4-DC12V-F
Partnumber:
HG4-DC12V-F
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 20A 4PDT(68x36x64.5)mm Socket