HG2-DC24V
Partnumber:
HG2-DC24V
Availability:
10000 in stock
Package
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.058A (Coil), 24VDC (Coil), 1400mW (Coil), DC Input, AC Output, DIN-Rail Mount,