HFD27/012-S
Partnumber:
HFD27/012-S
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic
products.category:
Relay
Availability:
564000 in stock
SKU:
HFD27/012-S
Package
Signal Relay 12VDC 2A DPDT(20.2x10x11.5)mm THT