HF46F/12-HS1(335)
Partnumber:
HF46F/12-HS1(335)
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 5A SPST-NO(20.5x7x15.3)mm THT