HF46F/024-HS1
Partnumber:
HF46F/024-HS1
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 5A SPST(20.5x7x15.3)mm THT