HF3FA/012-HTF
Partnumber:
HF3FA/012-HTF
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 15A SPST(19x15.2x15.5)mm THT