HF33F/012-HSLTF
Partnumber:
HF33F/012-HSLTF
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 10A SPST(20.5mm 10.2mm 15.7mm) THT