HF152F/012-1ZT(410)
Partnumber:
HF152F/012-1ZT(410)
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 16A SPDT(21mm 16mm 20.6mm) THT