HF152F-T/012-1HTQ
Partnumber:
HF152F-T/012-1HTQ
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 20A SPST-NO(21x16x20.6)mm THT