HF118F/024-1HS5T
Partnumber:
HF118F/024-1HS5T
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 8A SPST-NO(28.5x10.1x12.5)mm THT