HF115F/024-1ZS3B
Partnumber:
HF115F/024-1ZS3B
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 16A SPDT(29x12.7x15.7)mm THT