HEP-320-12A
Partnumber:
HEP-320-12A
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 22A 264W 5-Pin