HE24-1A69-03
Partnumber:
HE24-1A69-03
Manufacturer:
Standex Electronics, Inc
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Dry Reed Relay, SPST, Momentary, 0.024A (Coil), 24VDC (Coil), 575mW (Coil), 3A (Contact), 10000VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount,