HE1AN-DC24V
Partnumber:
HE1AN-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(50mm 33mm 46.2mm) Plug-In