G9EA-1-B-DC12
Partnumber:
G9EA-1-B-DC12
Manufacturer:
OMRON Corporation
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.417A (Coil), 12VDC (Coil), 5000mW (Coil), 100A (Contact), 400VDC (Contact), DC Input, DC Output, Panel Mount,