G7L-2A-TUB-J-CB-DC12
Partnumber:
G7L-2A-TUB-J-CB-DC12
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 25A DPST-NO(52.5x33.5x47)mm Bracket