G6Z-1P-ADC12
Partnumber:
G6Z-1P-ADC12
Manufacturer:
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
products.category:
Relay
Availability:
889 in stock
SKU:
G6Z-1P-ADC12
Package
ELECTROMECHANICAL RELAY 12VDC 720OHM 0.5A SPDT(20X8.6X8.9)MM