G6K-2G-Y-4.5V
Partnumber:
G6K-2G-Y-4.5V
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(10x6.5x5.4)mm SMD