G6K-2F-Y-DC4.5
Partnumber:
G6K-2F-Y-DC4.5
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT( (10mm 7.8mm 5.2mm)) SMD