G6B-1114P-US-12VDC
Partnumber:
G6B-1114P-US-12VDC
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 5A SPST-NO(21x10x10)mm THT