G6A-274P-ST-US-12V
Partnumber:
G6A-274P-ST-US-12V
Manufacturer:
OMRON CORPORATION
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (20.2mm 10.1mm 8.4mm)) THT