G5V-1-24VDC
Partnumber:
G5V-1-24VDC
Manufacturer:
OMRON CORPORATION
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
SKU:
G5V-1-24VDC
Package
Signal Relay 24VDC 1A SPDT(12.5x7.5x10)mm THT