G5RL-1A-E-HR-24
Partnumber:
G5RL-1A-E-HR-24
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29x12.7x15.7)mm THT