G5A-234P-FC-24VDC
Partnumber:
G5A-234P-FC-24VDC
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(16x9.9x8.4)mm THT