G3NA-440B-2DC5-24
Partnumber:
G3NA-440B-2DC5-24
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Solid State Relay 24V DC-IN 40A 400V AC-OUT 4-Pin