G2R-1A4-DC24
Partnumber:
G2R-1A4-DC24
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(29x13x25.5)mm THT