FTR-K3AB012W-WG
Partnumber:
FTR-K3AB012W-WG
Manufacturer:
FUJITSU Limited
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 25A SPST-NO(30.1x15.7x23.3)mm THT