FTR-B3GA4.5Z-B10
Partnumber:
FTR-B3GA4.5Z-B10
Manufacturer:
Fujitsu
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(10.6x8.2x5.45)mm SMD