FN2060-20/06
Partnumber:
FN2060-20/06
Manufacturer:
Schaffner
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter Multi-Stage General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Threaded Stud Flange Mount