FC0402E50R0BTBST1
Partnumber:
FC0402E50R0BTBST1
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Thin Film, 0.05W, 50ohm, 30V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402, CHIP, GREEN