FBR57ND24-W
Partnumber:
FBR57ND24-W
Manufacturer:
FUJITSU
products.category:
Relay
Availability:
664000 in stock
SKU:
FBR57ND24-W
Package
Power Relay 24VDC 12A SPDT(20x14.4x16.2)mm THT Automotive