FBR46ND024-P
Partnumber:
FBR46ND024-P
Manufacturer:
Fujitsu
products.category:
Relay
Availability:
894 in stock
SKU:
FBR46ND024-P
Package
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(15.9x9.8x7.9)mm THT