ELXZ630ELL821MK40S
Partnumber:
ELXZ630ELL821MK40S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 820uF 63V 20% (12.5 X 40mm) Radial 5mm 2560mA 7000h 105°C Automotive Bulk