ECS-240-12-20A-TR
Partnumber:
ECS-240-12-20A-TR
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 12pF FUND 40Ohm 2-Pin CSMD T/R