DSC1124CI5-100.0000T
Partnumber:
DSC1124CI5-100.0000T
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 100MHz ±10ppm (Stability) HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R