Partnumber: DS1E-SL-DC48V
Manufacturer: Panasonic
products.category: Relay
Availability: 617000 in stock
SKU: DS1E-SL-DC48V
Datasheets: Download Datasheets
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
100+
Unit Price
decrease increase
Package Signal Relay 48VDC 3A SPDT(15x9.9x9.9)mm THT