DRF120241/HL
Partnumber:
DRF120241/HL
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 5A 120W 8-Pin