CR16-1002FL
Partnumber:
CR16-1002FL
Manufacturer:
ASJ Holdings Limited
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 10000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603, CHIP, LEAD FREE