CMA51H-S-DC12V-C
Partnumber:
CMA51H-S-DC12V-C
Manufacturer:
Zhejiang HKE Relay
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 12VDC 240Ohm 35A SPDT (12x15.5x13.7)mm THT General Purpose Relay