CDRH129HF-821MC
Partnumber:
CDRH129HF-821MC
Manufacturer:
Sumida
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Drum Core 820uH 20% 1KHz Ferrite 1.06A 0.824Ohm DCR T/R