CCG30-24-05S
Partnumber:
CCG30-24-05S
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 6A 30W 6-Pin