AZ983-1A-12DE
Partnumber:
AZ983-1A-12DE
Manufacturer:
ZETTLER
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 12VDC 80Ohm 80A SPST-NO(29x28)mm THT Automotive Relay