AQR20A2-S-Z18/28VDC
Partnumber:
AQR20A2-S-Z18/28VDC
Manufacturer:
Panasonic/APOBICO/NAIS
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Relay SSR 28V DC-IN 20A 250V AC-OUT 4-Pin