AP7361-25FGE-7
Partnumber:
AP7361-25FGE-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.5V 1A 8-Pin DFN EP T/R