ALZ11B48
Partnumber:
ALZ11B48
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
969000 in stock
SKU:
ALZ11B48
Package
Power Relay 48VDC 16A SPDT(28.8x12.5x15.7)mm THT